MINI MATURANTI 2021- 22

V ponedeljek, 13. 6. 2022, je na igrišču enote Levi devžej potekala slovesna prireditev Mini maturanti.

Poleg govora vzgojiteljic, ki so povezovale program in govor ravnateljice, Mateje Hovnik, so prireditev popestrili otroci s svojim nastopom (starinski ples- mini četvorka, ljudski plesi, deklamacije in petje pesmi).

Slovesnost smo zaključili s podelitvijo maturantskih kap, piščalk in diplom. Otroci pa so zapeli himno Mini maturanti.

Potem se je prireditev spremenila v glasno piskajočo opozorilo staršem in vsem zaposlenim v vrtcu, da otroci mislijo resno in odhajajo v šolo.

Zatorej, dragi »mini maturanti«, ob prestopu šolskega praga boste obrnili nov list v knjigi življenja, kjer vas bo vodila nova pot. Le ta naj bo še naprej radovedna, vesela, radoživa in polna novih spoznanj in doživetij.

Kolektiv enote Levi devžej