TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA

Otroška radovednost in iskrice v očeh, želja po nenehnem spoznavanju novega in tudi poglabljanje že znanih veščin, je nekaj, kar otroci doživljajo skozi igro in njim primernih dejavnostih. Tedni vseživljenjskega učenja potekajo od 6. septembra do 10. oktobra, po celotni Sloveniji že 26 let.

V našem vrtcu se zavedamo, da učenje poteka od rojstva do konca našega življenja, zato bomo v enoti Levi devžej, med 9. septembrom in 10. oktobrom 2021, v ta namen nizali različne dejavnosti in aktivnosti, preko katerih bomo nova znanja osvajali tako otroci kot vzgojiteljice ter seveda tudi starši.
Otroci bodo z veseljem podajali svoja spoznanja naprej, vam staršem, zato pokukajte na našo spletno stran in se kaj novega naučite tudi vi.

Zapisala: Simona Svetina