PRAZNIČNI KOLEDAR

Prvi dan v decembru nas je v skupini obiskal palček Peter, ki nam je povedal, da nam je za praznični december pripravil koledar aktivnosti za vsak dan posebej. Ampak palček Peter je šaljivec, zato nam je dele koledarja skril po celem igrišču. Otroke je povabil da poiščejo vse smrečice, na katerih so napisane aktivnosti in koledar prinesejo v igralnico. Seveda smo takoj smuknili v škornje in topla oblačila in kljub sneženju odhiteli iskat naš “zaklad” oziroma koledar. Otroci so z dobrim opazovanjem kmalu našli vse pripadajoče smrečice in celoten koledar smo odnesli v igralnico, kjer sedaj vsak dan odkrivamo kaj nam prinaša posamezni dan, hkrati pa odštevamo dneve, ki nas še ločijo do praznikov.